VYPREDANÉ - Divadelné predstavenie POZVÁNKA

Dátum podujatia

Príbeh, ktorý sa môže stať každému z nás…
Režisérom inscenácie je Martin Mňahončák a účinkujú v nej Zuzana Tlučková, Marián Labuda a Martin Mňahončák. 
Daniel (Martin Mňahončák) je úspešný, bohatý, sebavedomý muž, renomovaný advokát, ale neverný. Má všetko – luxusný byt, inteligentnú ženu ale aj milenku. Aby to tak zostalo a nestratil svoje pohodlie, vymyslí si imaginárneho priateľa Karola (Majo Labuda), s ktorým často trávi dlhé večery. Až do chvíle, keď mu jeho žena (Zuzana Tlučková) navrhne, aby ho pozval na večeru. Daniel je v pasci a zostáva mu jediné riešenie, najať si na jeho rolu neznámeho muža.. Ukáže sa však, že to nebol ten najlepší nápad.
Príbeh,  ktorý sa môže stať každému z nás, a preto je veľmi zaujímavý a možno jednoduchý až do chvíle, keď sa objaví niekto tretí a zamieša karty veľmi svojským spôsobom. "Očakávané s neočakávaným, prekvapivé s tuctovým, vtipné so strašným... Všetko sa tu mieša do jednej krásnej komédie." 
Vždy ide o lásku, mení sa len uhol pohľadu na veľa podôb lásky.
O prekvapenie a smiech v Pozvánke určite núdza nie je ,teda ,ak máte radi humor ,smiech a chcete odchádzať z predstavenia s úsmevom na tvári prijmite pozvanie  na  francúzsku komédiu  POZVÁNKA  dňa 28. októbra o 18.00 h do Mestského kultúrneho strediska.
Vstupné: 19 €
Vstupenky si môžete zakúpiť na námestí v Informačnom centre alebo priamo v MsKS ( 038/760 3016, 0948 274 743, 0911 147 174 ).

predstavenie pozvanka