Pesničková šou FÍHA tralala pre najmenších divákov v Bánovciach n. Bebr.

Dátum podujatia

Pozývame vás na osobné stretnutie s vašou obľúbenou FÍHOU počas veľkej pesničkovej šou aj v našom meste, kde zaznie až 23 najobľúbenejších hitov. Škriatok FÍHA je zárukou toho, že z predstavenia odchádzate naplnení radosťou. Pre svojich fanúšikov pripravila FÍHA tralala novú rozprávkovú šou! Môžete sa tešiť na vaše obľúbené pesničky a rozprávkové postavičky, ktoré poznáte z hudobných filmov BUMBARASA či Farebný svet. Nový program bude plný prekvapení! Príďte si zaspievať a zatancovať so škriatkom FÍHA v utorok 24. októbra 2023 o 17:00 h.

Pesničky ako Budík, Idem kva kva k vám, Bum bác či Bumbarasa nemusíme fanúšikom škriatka FÍHA predstavovať. Ako však dopadne románik medzi tatrovkou a bagrom? A zatancuje Dino Discotekus na kredenci latino? Ponorte sa s nami do sveta škriatka FÍHA, na koncerte sa zabavia hudobníci, športovci aj bifľošky – všetci budeme super kamoši a kamošky.
Rozcvička s FÍHOU aj obed s Robotom. Počas rozcvičky vaše nohy robia dupi dupi a ruky robia ťapi ťapi. Ako to však znie, keď sa rozcvičuje celý kŕdeľ detí aj s rodičmi v kultúrnom dome alebo divadle? Zažiť to môžete na vlastnej koži a popritom sa dozviete, či pán Robot vyjedol iba slivkový kompót a ako Myšky z knižky zvládli veľké upratovanie.

Dĺžka predstavenia: 60 minút

Vhodné pre deti od 2 rokov, ale vítaní sú všetci, ktorí sú ma kultúrne podujatie zrelí.

Hlas Budíku prepožičal herec Peter Marcin

Cena vstupenky je 14 €.

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.

Link na zakúpenie: FÍHA TRALALA | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport

Pesničková šou FÍHA tralala pre najmenších divákov v Bánovciach n. Bebr.