Letné kino v parku: Láska hory prenáša

Dátum podujatia
Miesto konania

V rámci Kultúrneho leta vám prinášame aj Letné kino v parku. Pozor, máme zmenu filmu. V piatok 2. augusta 2024 vám premietneme česko-slovenskú romantickú komédiu Láska hory prenáša, ktorý sa natáčal v Tatrách a rozpráva nám príbeh jedného dňa – jednej svadby a zmiznutého ženícha. Začiatok premietania je o 21:00 h, stretneme sa v mestskom parku.
Vstup zdarma

Réžia: Jakub Machala. Scenár: Jakub Machala, Jan Studnička, Anna Kruchňová, Michal Baláž. Hrajú: Marek Lambora, Natália Germani, Richard Stanke, Anna Fialová, Noël Czuczor, Csongor Kassai, Lenka Krobotová, Matej Landl, Ľudmila Swanová a ďalší 

Alexin svadobný deň sa jej rúca priamo pred očami. Jej neurotická matka kontroluje každý jej krok, paranoidný otčim odhaľuje záhadný zločin a jej biologický otec, bohémsky majiteľ tatranského hotela, v ktorom sa svadba odohráva, je zodpovedný za nezvestného ženícha. Chaos využíva sympatický inštruktor lyžovania Petr, ktorý sa za pomoci hotelovej hostky Kláry púšťa do dobrodružnej prípravy toho najkrajšieho rande.

Letné kino v parku: Láska hory prenáša