Farba stránky
Kalendár Fotoklubu Rokoš na rok 2022

Kalendár Fotoklubu Rokoš na rok 2022

V Informačnom centre na Námestí Ľ. Štúra v Bánovciach nad Bebravou nájdete stále stolové kalendáre na rok 2022. Ak ešte ten svoj nemáte,...

Koncert Lenky Filipovej s kapelou

Koncert Lenky Filipovej s kapelou

  V rámci preloženého koncertného tour 2021 vystúpi česká speváčka, gitaristka a hudobná skladateľka v jednej osobe Lenka Filipová so...

  • Kalendár Fotoklubu Rokoš na rok 2022

    Kalendár Fotoklubu Rokoš na rok 2022

  • Koncert Lenky Filipovej s kapelou

    Koncert Lenky Filipovej s kapelou

  • Prenájom priestorov v Bánovciach - upútavka

    Prenájom priestorov v Bánovciach - upútavka

Knižnica na facebooku

 

Predstavujeme nové logo knižnice

V mesiaci marec prebiehali v bánovskej knižnici rôzne aktivity. Jednou z nich bola aj súťaž o nové logo knižnice. Máme veľkú radosť z toho, že naša výzva mnohých zaujala a do súťaže sa zapojilo spolu 38 ľudí.
Výber naozaj nebol jednoduchý. Návrhy posudzoval tím z knižnice, ale aj ľudia, ktorí sa venujú grafickým a výtvarným riešeniam. Autorom víťazného loga je Filip Súkeník, ktorý do súťaže poslal spolu päť návrhov. Po naozaj dlhom rozhodovaní zvíťazilo logo, ktorého hlavnou charakteristikou je motív jednoduchých línií s farebným detailom ako symbol kníh v rôznych prevedeniach.
Na ocenenie víťazov sme získali podporu zo Slovenskej asociácie knižníc v sume 150 €, no pridali sme niečo aj z vlastných zdrojov. Päť návrhov sme ocenili poukážkami na nákup kníh, bezplatným členstvom v knižnici a upomienkovými predmetmi. Ako symbolické poďakovanie, všetci, ktorí sa do súťaže zapojili, budú mať ročnú registráciu v knižnici zdarma.
Veríme, že naše nové logo príjmu aj naši používatelia a bude pre všetkých jedinečnou charakteristickou značkou našej knižnice.

01 BN kniznica logo-2000px12061

Priestory na prenájom v Bánovciach nad Bebravou

 Copyright © 2021 MsKS spol. s r. o.
Ul. J. Matušku 766/19 Bánovce nad Bebravou
www.kulturabn.sk / www.btv.sk